Wielowarstwowe drewniane okulary przeciwsłoneczne Zebrawood

Wielowarstwowe drewniane okulary przeciwsłoneczne Zebrawood wykonane są z kilku różnych warstw drewna, które wykonaliśmy ręcznie. Drewno na zewnątrz jest drewnem zebraw, ma specjalną drewnianą fakturę. Zaletą wielowarstwowych okularów przeciwsłonecznych z drewna jest znacznie lżejszy i cieńszy niż solidne drewniane okulary przeciwsłoneczne, delikatny i wykwintny design, który sprawia, że jest coraz piękniejszy i bardziej jędrny.

Czatuj teraz

Szczegóły produktu

Wprowadzenie produktów

Wielowarstwowe drewniane okulary przeciwsłoneczne Zebrawood wykonane są z kilku różnych warstw drewna, które wykonaliśmy ręcznie. Drewno na zewnątrz jest drewnem zebraw, ma specjalną drewnianą fakturę.

Zaletą wielowarstwowych okularów przeciwsłonecznych z drewna jest znacznie lżejszy i cieńszy niż solidne drewniane okulary przeciwsłoneczne, delikatny i wykwintny design, który sprawia, że jest coraz piękniejszy i bardziej jędrny.

Model#:

FD4001

Kategoria:

Wielowarstwowe drewniane okulary przeciwsłoneczne

Rama:

Zebrawood / black / black / zebrawood (wielowarstwowe)

Świątynia:

Zebrawood / black / black / zebrawood

Obiektyw:

Soczewki polaryzacyjne TAC 1,1 mm (szary)

Zawias:

Zawiasy sprężynowe

Rozmiar:

51 口 21–140

Wiek

Dorosły

Usługa ODM / OEM:

tak

MOQ:

50szt

Certyfikat:

FDA, CE

Szczegóły Produktu

Sunglazy z drewna zebrawood

drewniane okulary przeciwsłoneczneokulary przeciwsłoneczne z drewna zebrano

Płatność i wysyłka

dostawa i płatność okularów przeciwsłonecznych w Chinach

Hot Tags: Wielowarstwowe okulary przeciwsłoneczne zebrawood, Chiny, dostawcy, producenci, fabryki, hurt, tanie, dostosowane
Para:Okulary przeciwsłoneczne z warstwą hebanu Następny:Drewniane okulary przeciwsłoneczne Fabryczne okulary przeciwsłoneczne

Zapytanie

You Might Also Like