Okrągłe okulary przeciwsłoneczne z wieloma drewnianymi warstwami

Czarne skrzynki zdecydowanie nie są jedynym wyborem. Niezrównany materiał drewniany to również dobry wybór, a nie inteligentne urządzenie do noszenia, to proste okulary przeciwsłoneczne. Jednak jest całkowicie ręcznie i każdy ma dziwne słoje drewna, które jest najbardziej atrakcyjnym miejscem. Znakomite wykonanie, szlifowanie i unikalna faktura materiałów drewnianych sprawiają, że drewniane okulary przeciwsłoneczne są bardziej aromatyczne niż przemysłowe okulary w czarnych oprawkach, z odrobiną tak zwanego „rzemieślniczego” zapachu.

Czatuj teraz

Szczegóły produktu

Wprowadzenie produktów

Czarne skrzynki zdecydowanie nie są jedynym wyborem. Niezrównany materiał drewniany to również dobry wybór, a nie inteligentne urządzenie do noszenia, to proste okulary przeciwsłoneczne. Jednak jest całkowicie ręcznie i każdy ma dziwne słoje drewna, które jest najbardziej atrakcyjnym miejscem.

Znakomite wykonanie, szlifowanie i unikalna faktura materiałów drewnianych sprawiają, że drewniane okulary przeciwsłoneczne są bardziej aromatyczne niż przemysłowe okulary w czarnych oprawkach, z odrobiną tak zwanego „rzemieślniczego” zapachu.

Model#:

W4299

Rama:

Wielowarstwowe (czerwony kamfora burl / klon / heban)

Świątynia:

Wielowarstwowe (czerwony kamfora burl / klon / heban)

Obiektyw:

Soczewki CR39 1,8 mm (szary)

Zawias:

Zawiasy sprężynowe

Rozmiar:

51 口 22–140

Szczegóły Produktu

Okrągłe, wielokolorowe, spolaryzowane okulary przeciwsłoneczneOkrągłe wielowarstwowe drewniane okulary przeciwsłoneczne

Płatność i wysyłka

dostawa i płatność okularów przeciwsłonecznych w Chinach

Hot Tags: okrągłe okulary przeciwsłoneczne z wieloma drewnianymi warstwami, Chiny, dostawcy, producenci, fabryki, hurt, tanie, dostosowane
Para:Drewniane okulary przeciwsłoneczne Fabryczne okulary przeciwsłoneczne Następny:Wielowarstwowe drewniane okulary ze spolaryzowanym obiektywem

Zapytanie

You Might Also Like