Okulary przeciwsłoneczne z hebanowego drewna

Te okulary przeciwsłoneczne zostały wyprodukowane przez Ebony / Maple / Maple / Ebony (Multilayer). Heban ma słaby połysk; mokry materiał ma kwaśny smak; ma lekko oleistą konsystencję. Tekstura jest prosta; struktura jest delikatna i jednolita; jest bardzo ciężki i twardy; siła jest bardzo wysoka; skurcz jest niewielki. Proces cięcia jest trudny i łatwo można go stępić, ale powierzchnia cięcia jest gładka i delikatna. Struktura drewna jest wyjątkowo gęsta; suszenie jest trudne, ale po suszeniu nie jest łatwo odkształcalne; jest wyjątkowo odporny na korozję.

Czatuj teraz

Szczegóły produktu

Wprowadzenie produktów

Przekrój: Różnica między sercem a bielą jest oczywista. Farba twardzielowa jest czarna lub ciemnobrązowa. Drewno bielu jest prawie białe. Koło wzrostu nie jest oczywiste.

Makrostruktura: luźny materiał porów. Pod szkłem powiększającym otwór rurki jest nieco mniejszy, nieco mniejszy; główny to otwór z pojedynczą rurką, a drugi to rurka o małej średnicy (2 ~ 3); zawiera ciemną gumę. Osiowe cienkościenne szkło powiększające jest oczywiste i rozwinięte, sznurek ma cienki pasek, równomiernie rozmieszczony i często tworzy siatkę z promieniami drewna.

Taizhou Feirong Glasses Co., Ltd. to fabryka okularów przeciwsłonecznych. Te okulary przeciwsłoneczne zostały wyprodukowane przez Ebony / Maple / Maple / Ebony (Multilayer). Heban ma słaby połysk; mokry materiał ma kwaśny smak; ma lekko oleistą konsystencję. Tekstura jest prosta; struktura jest delikatna i jednolita; jest bardzo ciężki i twardy; siła jest bardzo wysoka; skurcz jest niewielki. Proces cięcia jest trudny i łatwo można go stępić, ale powierzchnia cięcia jest gładka i delikatna. Struktura drewna jest wyjątkowo gęsta; suszenie jest trudne, ale po suszeniu nie jest łatwo odkształcalne; jest wyjątkowo odporny na korozję.

Model#:

FD4065

Kategoria:

Wielowarstwowe drewniane okulary przeciwsłoneczne

Rama:

Ebony / Maple / Maple / Ebony (Wielowarstwowe)

Świątynia:

Ebony / Maple / Maple / Ebony

Obiektyw:

Soczewki polaryzacyjne TAC 1,1 mm (niebieski REVO)

Zawias:

Zawiasy sprężynowe

Rozmiar:

54 口 19–140

Wiek

Dorosły

Usługa ODM / OEM:

tak

MOQ:

50szt

Certyfikat:

FDA, CE

Szczegóły Produktu

Ebonitowe okulary przeciwsłoneczneOkulary przeciwsłoneczne fabryczne okulary przeciwsłoneczne

Płatność i wysyłka

dostawa i płatność okularów przeciwsłonecznych w Chinach

Hot Tags: hebanowe okulary przeciwsłoneczne fabryczne okulary przeciwsłoneczne, Chiny, dostawcy, producenci, fabryki, hurtownia, tanie, dostosowane
Para:Okulary przeciwsłoneczne Kosso i hebanowe Następny:Drewniane okulary przeciwsłoneczne z drewna tekowego

Zapytanie

You Might Also Like