Okulary przeciwsłoneczne z warstwą hebanu

Czy chcesz kupić niedrogie drewniane okulary przeciwsłoneczne? Kto może to zrobić? Tak, możemy to zrobić, cena wykonania, delikatny i wykwintny design. Jeśli chcesz zrobić drewniane okulary przeciwsłoneczne na podstawie własnego pomysłu, kto może Ci pomóc? Tak możemy. Nasi doświadczeni pracownicy pomogą Ci to zrobić. Tak jak nasze okulary przeciwsłoneczne z warstwą drewna hebanowego, wykonane są z drewna warstwowego, w tym hebanu / klonu / hebanu / klonu / hebanu, wiązanie o wysokiej wytrzymałości, ma większą plastyczność. Wszelkie zapytania prosimy o kontakt.

Czatuj teraz

Szczegóły produktu

Wprowadzenie produktów

Czy chcesz kupić niedrogie drewniane okulary przeciwsłoneczne? Kto może to zrobić? Tak, możemy to zrobić, cena wykonania, delikatny i wykwintny design. Jeśli chcesz zrobić drewniane okulary przeciwsłoneczne na podstawie własnego pomysłu, kto może Ci pomóc? Tak możemy. Nasi doświadczeni pracownicy pomogą Ci to zrobić.

Tak jak nasze okulary przeciwsłoneczne z warstwą drewna hebanowego, wykonane są z drewna warstwowego, w tym hebanu / klonu / hebanu / klonu / hebanu, wiązanie o wysokiej wytrzymałości, ma większą plastyczność.

Wszelkie zapytania prosimy o kontakt.

Model#:

FD4002

Kategoria:

Warstwowe okulary przeciwsłoneczne z drewna

Rama:

Heban / klon / heban / klon / heban

Świątynia:

Heban / klon / heban

Obiektyw:

Soczewki polaryzacyjne TAC 1,1 mm (szary)

Zawias:

Zawiasy sprężynowe

Rozmiar:

50 口 22–140

Wiek

Dorosły

Usługa ODM / OEM:

tak

MOQ:

50szt

Certyfikat:

FDA, CE

Szczegóły Produktu

Okulary przeciwsłoneczne z hebanowego drewnaEbonitowe drewniane okulary przeciwsłoneczneOkulary fabryczne drewniane okulary przeciwsłoneczne

Płatność i wysyłka

dostawa i płatność okularów przeciwsłonecznych w Chinach

Hot Tags: okulary przeciwsłoneczne z warstwą hebanu, Chiny, dostawcy, producenci, fabryki, hurt, tanie, dostosowane
Para:Okrągłe drewniane okulary przeciwsłoneczne z orzecha włoskiego Następny:Wielowarstwowe drewniane okulary przeciwsłoneczne Zebrawood

Zapytanie

You Might Also Like