Promocyjne kwadratowe okulary przeciwsłoneczne

Metalowe ramy są często wykonane z określonego metalu lub stopu. Większość z nich wykonana jest ze stopu miedzi, który jest następnie obrabiany powierzchniowo i powlekany złotem, tantalem, palladem lub tytanem. Ze względu na różne procesy powlekania niektóre ramki łatwo się blakną, a niektóre nie są łatwe do blaknięcia. Metalowa rama jest solidna, lekka, piękna i ma szeroki wybór stylów. Metalowe ramy są w zasadzie wyposażone w noski, a noski są ruchome, aby używać różnych kształtów nosa. Większość świątyń to kije hokejowe lub zakrzywione, a końce często pokryte są plastikowymi rękawami, które są nie tylko piękne, ale także chronią świątynie i skórę.

Czatuj teraz

Szczegóły produktu

Wprowadzenie produktów

Metalowe ramy są często wykonane z określonego metalu lub stopu. Większość z nich wykonana jest ze stopu miedzi, który jest następnie obrabiany powierzchniowo i powlekany złotem, tantalem, palladem lub tytanem. Ze względu na różne procesy powlekania niektóre ramki łatwo się blakną, a niektóre nie są łatwe do blaknięcia .

Metalowa rama jest solidna, lekka, piękna i ma szeroki wybór stylów. Metalowe ramy są w zasadzie wyposażone w noski, a noski są ruchome, aby używać różnych kształtów nosa. Większość świątyń to kije hokejowe lub zakrzywione, a końce często pokryte są plastikowymi rękawami, które są nie tylko piękne, ale także chronią świątynie i skórę.


Model#:

WP1016

Typ przedmiotu:

Okulary promocyjne

Materiał ramy:

PC

Materiał soczewki:

AC

Wiek

Dorosły

Usługa ODM / OEM:

tak

MOQ:

100szt

Certyfikat:

FDA, CE


Szczegóły Produktu

Promotion Square Metal SunglassesPromotion Square Metal Eyeglasses Colors

Płatność i wysyłka

china sunglasses shipment and payment


Hot Tags: promocyjne kwadratowe metalowe okulary przeciwsłoneczne, Chiny, dostawcy, producenci, fabryki, hurtownia, tanie, dostosowane
Para:Ponadczasowe okulary promocyjne z jednym obiektywem Następny:Drewniane okulary bambusowe z polaryzacją

Zapytanie

You Might Also Like