Kwadratowe okulary przeciwsłoneczne New Fashion 2019

Awangardowy i modny styl okularów przeciwsłonecznych jest oczywiście popularny w coraz gorącym sezonie letnim, ale należy wybrać najlepszy wybór okularów przeciwsłonecznych. Wybierz odpowiedni styl w zależności od twarzy i cech. W przeciwnym razie nie będziesz krajobrazowy i nie zniszczysz oczu. Więcej warta straty. Okrągła twarz nadaje się do okularów z nieco grubszą ramką, zimniejszymi i ciemniejszymi kolorami oraz ma efekt wizualny „napinający” twarz. Wykwintne żółte, czerwone soczewki lub wąskie okulary przeciwsłoneczne w miękkich oprawkach sprawią, że Twoja twarz będzie wyglądać na większą. Osoby o małych twarzach nadają się do noszenia cienkich oprawek lub okularów bez oprawek. Wybierz jasnoniebieski, fioletowy, jasnobrązowy kolor i inne kolory soczewek, które będą miały nieoczekiwane efekty. Osoby o dłuższych twarzach powinny wybrać szerokie okrągłe lub zakrzywione lustro z nieco grubszą skronią, aby zmniejszyć smukłość długiej twarzy. Smukła twarz jest na ogół bardziej chuda, a wybór kobiecych różowych lub czerwonych win może zwiększyć jasność twarzy.

Czatuj teraz

Szczegóły produktu

Wprowadzenie produktów

Awangardowy i modny styl okularów przeciwsłonecznych jest oczywiście popularny w coraz gorącym sezonie letnim, ale należy wybrać najlepszy wybór okularów przeciwsłonecznych. Wybierz odpowiedni styl w zależności od twarzy i cech. W przeciwnym razie nie będziesz krajobrazowy i nie zniszczysz oczu. Więcej warta straty.

Okrągła twarz nadaje się do okularów z nieco grubszą ramką, zimniejszymi i ciemniejszymi kolorami oraz ma efekt wizualny „napinający” twarz. Wykwintne żółte, czerwone soczewki lub wąskie okulary przeciwsłoneczne w miękkich oprawkach sprawią, że Twoja twarz będzie wyglądać na większą.

Osoby o małych twarzach nadają się do noszenia cienkich oprawek lub okularów bez oprawek. Wybierz jasnoniebieski, fioletowy, jasnobrązowy kolor i inne kolory soczewek, które będą miały nieoczekiwane efekty.

Osoby o dłuższych twarzach powinny wybrać szerokie okrągłe lub zakrzywione lustro z nieco grubszą skronią, aby zmniejszyć smukłość długiej twarzy. Smukła twarz jest na ogół bardziej chuda, a wybór kobiecych różowych lub czerwonych win może zwiększyć jasność twarzy.

Model#:

W1079

Typ przedmiotu:

Modne okulary przeciwsłoneczne

Materiał ramy:

PC

Materiał soczewki:

PC

Wiek

Dorosły

Usługa ODM / OEM:

tak

MOQ:

600szt

Pakiet:

1 szt. / Torba OPP, 20 sztuk / pudełko wewnętrzne, 500 sztuk / CTN

Okres próbny:

3-7 dni roboczych

Czas dostawy:

10-25 dni po otrzymaniu płatności

Certyfikat:

FDA, CE

Szczegóły Produktu

Rozmiar kwadratowych okularów przeciwsłonecznych

Kolory kwadratowych okularów przeciwsłonecznych

Płatność i wysyłka

wysyłka i płatność okulary przeciwsłoneczne w Chinach

Hot Tags: kwadratowe nowe modne okulary przeciwsłoneczne 2019, Chiny, dostawcy, producenci, fabryki, hurt, tanie, dostosowane
Para:Małe okulary przeciwsłoneczne Cat Eye Następny:Ponadwymiarowe cienkie okulary przeciwsłoneczne

Zapytanie

You Might Also Like