Okulary Cat Eye małe rozmiary

Okulary przeciwsłoneczne z czarnym okiem są teraz bardziej stylowe niż kiedykolwiek. Słyszysz to co roku, więc jest to nie tylko bezpieczna inwestycja, ale także twój kolejny najlepszy ruch w modzie. To naprawdę czarne sukienki w okularach! Audrey Hepburn często nosi okulary przeciwsłoneczne w kształcie kocich oczu, które nie są tylko retro, gorącymi lub eleganckimi. Oto zdjęcia, aby udowodnić, że ten spacer jest bardziej elegancki w tym mieście! Połącz okulary przeciwsłoneczne w stylu retro z obcisłymi dżinsami i luźną koszulą, a następnie weź małą filiżankę mrożonej kawy i zacznij odkrywać!

Czatuj teraz

Szczegóły produktu

Wprowadzenie produktów

Okulary przeciwsłoneczne z czarnym okiem są teraz bardziej stylowe niż kiedykolwiek. Słyszysz to co roku, więc jest to nie tylko bezpieczna inwestycja, ale także twój kolejny najlepszy ruch w modzie. To naprawdę czarne sukienki w okularach!

Audrey Hepburn często nosi okulary przeciwsłoneczne w kształcie kocich oczu, które nie są tylko retro, gorącymi lub eleganckimi. Oto zdjęcia, aby udowodnić, że ten spacer jest bardziej elegancki w tym mieście! Połącz okulary przeciwsłoneczne w stylu retro z obcisłymi dżinsami i luźną koszulą, a następnie weź małą filiżankę mrożonej kawy i zacznij odkrywać!

Numer modelu:

W1073

Typ przedmiotu:

Okulary przeciwsłoneczne Cat Eye

Atrybuty optyczne soczewek:

Ochrona przed promieniowaniem UV400

Materiał ramy:

PC

Materiał soczewek:

AC

Nazwa oddziału:

Dorosły

Certyfikat:

FDA, CE

Usługa OEM i ODM:

tak

Szczegóły Produktu

Rozmiar okularów przeciwsłonecznych

  • MULTICOLOR W MAGAZYNIE

  • DETALE

Szczegóły okularów przeciwsłonecznych

Płatność i wysyłka

wysyłka i płatność okulary przeciwsłoneczne w Chinach

Hot Tags: okulary przeciwsłoneczne w kształcie kocich oczu, Chiny, dostawcy, producenci, fabryki, hurt, tanie, dostosowane
Para:Okulary Cat Eye ponad rozmiar Następny:Plastikowe okulary przeciwsłoneczne ponad rozmiar

Zapytanie

You Might Also Like