Okulary przeciwsłoneczne z żółtego metalu

Czy jesteś sportowcem, rowerzystą lub jesteś na świeżym powietrzu, które może zagrażać Twojemu bezpieczeństwu i wymaga pewnego rodzaju ochrony wzroku lub wzroku? Jeśli tak, oto Okulary odblaskowe z żółtą soczewką, aby przygotować się do Ciebie.

Czatuj teraz

Szczegóły produktu

Model nr FL3014

Czy jesteś sportowcem, rowerzystą lub jesteś na świeżym powietrzu, które może zagrażać Twojemu bezpieczeństwu i wymaga pewnego rodzaju ochrony wzroku lub wzroku?

Jeśli tak, oto Okulary odblaskowe z żółtą soczewką, aby przygotować się do Ciebie.


Okulary przeciwodblaskowe pomagają zmniejszyć światło, które powoduje zmęczenie wzroku, co oznacza, że te nocne okulary jazdy mogą blokować ostre odblaski od świateł przednich, świateł ulicznych i ruchu drogowego, zapewniając doskonałą widoczność, lepsze ukierunkowanie na prowadzenie pojazdu.


Żółta soczewka Okulary Vision Night Vision - niezbędne okulary do podróży w nocy!


Cechy produktu:

→ Okulary żółte o szerokim polu - Klasyczna konstrukcja zapewnia szerokokątne żółte soczewki, które utrzymają wzrok szerszy niż wąskie soczewki. Żółte soczewki zapewniają lepszą przejrzystość we mgle, mgle, ciemności i innych słabych warunkach oświetleniowych, co poprawi wydajność i zmniejszy zmęczenie oczu.


→ Profesjonalna soczewka spolaryzowana Day & Night zapewnia ochronę przed promieniowaniem UVA / UVB i jest specjalnie zaprojektowana do NOCNYCH PROWADZENIA. Warto zwrócić uwagę na podwójny cel.


→ Regulowane nogi i miękkie termoplastyczne, gumowe, zakończone zausznikami umożliwiają dopasowanie do różnych rodzajów twarzy i zapewniają doskonały komfort bez poślizgu i czasowego ucisku.


Jak działa noktowizor?

1. Zapewnia ochronę oczu w nocy przy zachowaniu wystarczającej przepuszczalności światła, aby umożliwić pełną widoczność, dzięki zastosowaniu przezroczystego soczewki TAC ze specjalną żółtą powłoką


2. Niebieskie światło Polaryzacja - filtruje szkodliwą niebieską wiązkę promieniowania z nadjeżdżających reflektorów z diodą LED 4K-6K


3. Żółta transformacja wzrokowa - Równoważy odblaski i silne światło, przekształcając kolory na żółte, najbardziej zrównoważony kolor dla ludzkiego oka


4. Zmniejszenie blasku - Chociaż nie należy spodziewać się żadnej różnicy w olśnieniu (ze względu na naturalne mechanizmy regulujące ludzkie oko), zarejestrowaliśmy redukcję olśnienia do 25%, poprzez testy laboratoryjne wykorzystujące urządzenia do pomiaru światła. Niektórzy z naszych klientów zgłaszają oczywistą różnicę w zakresie natężenia olśnienia i poprawy widzenia w nocy, jednak doświadczenie użytkownika jest indywidualne i zależy od wielu czynników, takich jak genetyka i indywidualna anatomia oka.


Opieka:

Aby uniknąć uszkodzenia, nigdy nie myj okularów przeciwsłonecznych za pomocą ręczników papierowych lub odzieży, a także unikaj używania detergentów i mydeł w domu. Podczas gdy kilka łagodnych mydeł nie szkodzi soczewkom, dzisiejsze mydła o większej mocy są wystarczająco silne, aby powoli rozpadać powłoki soczewek.


Hot Tags: żółte metalowe okulary, Chiny, dostawcy, producenci, fabryki, hurtownia, tanie, dostosowane
Para:Okrągłe metalowe okulary przeciwsłoneczne Następny:Męskie metalowe okulary przeciwsłoneczne

Zapytanie

You Might Also Like