Metalowe okulary dla dzieci

Badania pokazują, że gra na zewnątrz ma zasadnicze znaczenie dla rozwoju fizycznego i psychicznego dzieci. Jednak dzieci są szczególnie narażone na uszkodzenia słońce ze względu na ich niezdolność do filtrowania światła ultrafioletowego z ich rozwój soczewek.

Czatuj teraz

Szczegóły produktu

Model # FL3016

Badania pokazują, że gra na zewnątrz ma zasadnicze znaczenie dla rozwoju fizycznego i psychicznego dzieci. Jednak dzieci są szczególnie narażone na uszkodzenia słońce ze względu na ich niezdolność do filtrowania światła ultrafioletowego z ich rozwój soczewek. Tak, jak można stosować filtry przeciwsłoneczne do wrażliwej skóry dzieci, upewnij się, że ich oczy są pokryte okulary ochronne UV. Okulary przeciwsłoneczne to dla dzieci stelaż serca jest 100% ochrony przed promieniowaniem UV, czy one są przyciemniane.


Miłej zabawy z dziećmi, cieszyć się razem rodziny, to potrzebujesz!

Kokardki - okulary przeciwsłoneczne dla dzieci są zawsze zabawne strony korzyść, że nikt nie może się oprzeć. One są śliczne, kolorowe i ulubionym wśród dzieci i dorosłych.


Fajne kolory - wesoły kolory te zmieni wydarzenia od zwykłych cool!! Jasne kolory będzie podnieść nastrój i sprawiają, że ekscytujące i zabawne. Mówią, że jedzenie na nastrój, ale z tych, myślę, że może zrewolucjonizować ten cytat!


Rodzina zabawy - te okulary są ulubionym od momentu ich widać. Mają jasne kolory, które są bardzo atrakcyjne i soczewkę kształt przypominający 80. Kupić te i wszyscy członkowie rodziny będą cieszyć się nimi!


Dlaczego warto wybrać nas?

Założona w roku 2011, okulary Feirong TaiZhou Co., Ltd. (nazwa marki: Flymoon) teraz stał się jednym z kluczowym producentem i dostawcą w okulary przemysłu w Chinach. Specjalizujemy się w okulary dostosowania OEM przetwarzania i Marka prawie 8 lat. Więc jeśli masz jakiekolwiek pytania proszę tylko powiedz mi co chcesz!


Kolory niestandardowe obiektywu:

1(001).jpg

Hot Tags: dziecięce metalowe okulary, Chiny, dostawców, producentów, fabryki, Hurtownie, Tanie, dostosowane
Para:Męskie metalowe okulary przeciwsłoneczne Następny:Bezoprawkowe okulary metalowe

Zapytanie

You Might Also Like