Zielony obiektyw Clip On Sunglasses

Ten klip na okulary przeciwsłoneczne może zrzucić okulary korekcyjne, aluminiową ramkę ze stopu, soczewki spolaryzowane w wielu kolorach do wyboru: zielony, lustrzany, zielony lustrzany, pomarańczowy czerwony, noktowizyjny. Więcej kolorów może być niestandardowych.

Czatuj teraz

Szczegóły produktu

Klip na okulary przeciwsłoneczne na okulary korekcyjne Okulary polaryzacyjne

Model # W7001

Metalowa rama

Rama bez ramek

Spolaryzowane soczewki

Szerokość obiektywu: 60 mm

Wysokość obiektywu: 49 mm

Most: 19 mm


  • Spolaryzowana soczewka redukuje odblaski i odbicia, świetnie nadaje się do jazdy i wszelkich aktywności na świeżym powietrzu.

  • Niezwykle lekki i odporny na zarysowania obiektyw zapewnia maksymalną ochronę przed szkodliwymi promieniami UV UV!

  • Rama ze stopu metali szlachetnych jest nieskurczliwa, odporna na uderzenia, odporna na zużycie i odporna na zadrapania.

  • Gumowa osłona na każdej nodze zapewnia Twoim okularom najlepszą ochronę i nie ułatwia przesuwania.

  • Klip na okulary korekcyjne - Pasuje do opraw metalowych i plastikowych, nie trzeba kupować drogich okularów przeciwsłonecznych na receptę.


Wyświetlanie produktuclip on sunglasses g15
rubber clip on sunglasses
clip on glasses
polarized clip on sunglasses

clip on sunglasses polarized
O nas

FLYMOON to profesjonalny producent zajmujący się badaniami, rozwojem, produkcją, sprzedażą i serwisem okularów przeciwsłonecznych, okularów przeciwsłonecznych, oprawek optycznych itp. Dedykowany do ścisłej kontroli jakości i przemyślanej obsługi klienta. W ostatnich latach nasza firma wprowadziła serię zaawansowanych urządzeń, w tym maszyny do otwierania form, automatyczne nawijarki cewek, maszyny do klejenia, warsztaty powlekania, bezpyłowe maszyny do polerowania itp. Przyjmujemy również zamówienia OEM i ODM. Niezależnie od tego, czy wybierzesz bieżący produkt z naszego katalogu, czy szukasz pomocy technicznej dla swojej aplikacji, możesz porozmawiać z naszym centrum obsługi klienta o swoich wymaganiach dotyczących zaopatrzenia.


china sunglasses supplierschina eyewear factorychina sunglasses shipment and payment


Hot Tags: zielony klips do obiektywu na okulary przeciwsłoneczne, Chiny, dostawcy, producenci, fabryki, hurtownia, tanie, dostosowane
Para:Nr Następny:Okulary przeciwsłoneczne na okulary korekcyjne

Zapytanie

You Might Also Like