Bambusowe okrągłe okulary przeciwsłoneczne

Okrągłe okulary przeciwsłoneczne w stylu retro. Klasyczny okrągły kształt z niesamowitym dopasowaniem kolorystycznym. Ekologiczna bambusowa drewniana świątynia jest niewiarygodnie mocna i lekka, zapewnia najlepsze wrażenia podczas noszenia.

Czatuj teraz

Szczegóły produktu

Okulary przeciwsłoneczne z drewna / bambusa to spersonalizowany produkt. Niektórym bardzo się to podoba, ale niektórzy twierdzą, że jest to bardzo kruche. Naprawdę? To musi być stare wrażenie na drewnianych okularach przeciwsłonecznych. Dzięki ciągłej iteracji produktów z drewnianych okularów, obecne drewniane okulary przeciwsłoneczne są trwałe, lekkie i poręczne oraz piękniejsze. Każdy kawałek drewnianych okularów przeciwsłonecznych jest produkowany przez naszych doświadczonych pracowników, każdy kawałek okularów przeciwsłonecznych ma swoją własną teksturę, jest wyjątkowy. Nikt nie lubi wyjątkowego produktu, my ludzie chcemy, aby był wyjątkowy na świecie, jesteśmy dumni z posiadania unikalnego produktu.

Model # W4020

Rama bambusowa

Soczewka z żywicy

Niespolaryzowane

Szerokość obiektywu: 51 mm

Materiał: prawdziwa bambusowa półramka, lekka, trwała i wyjątkowa.

hurtownie bambusowe okrągłe okulary przeciwsłoneczneWyświetlanie produktuokrągłe soczewki bambusowe okulary dostawców

 


Wiele kolorów (więcej kolorów można dostosować)


niestandardowe bambusowe okulary przeciwsłoneczne


bambusowe okulary luzemniestandardowe kolory soczewek okularów przeciwsłonecznychpakiet okularów przeciwsłonecznych okulary torby ściereczka do czyszczenia
dostawa i płatność okularów przeciwsłonecznych w ChinachKoncepcja biznesowa fabryki okularów FLYMOON to „sukces klienta, możemy pójść dalej. Zawsze staramy się oferować okulary przeciwsłoneczne wysokiej jakości w konkurencyjnej cenie. Ponadto zawsze wierzyliśmy w„ tworzenie wartości usług ”, mamy nadzieję zapewnić bardziej naukowa, bardziej pragmatyczna i spersonalizowana obsługa naszych klientów. Twoja satysfakcja jest naszym celem. Zapraszamy do odwiedzenia naszej fabryki, mamy wiele różnych rodzajów okularów przeciwsłonecznych, które mogą zaspokoić Twoje potrzeby.


dostawcy chińskich okularów przeciwsłonecznychchińska fabryka okularówfabryka drewnianych okularów przeciwsłonecznych


Hot Tags: okrągłe okulary bambusowe, Chiny, dostawcy, producenci, fabryki, hurt, tanie, dostosowane
Para:Kwadratowe ramki Bambusowe okulary przeciwsłoneczne Następny:Drewniane okulary z etui

Zapytanie

You Might Also Like