Promocyjne plastikowe okulary przeciwsłoneczne

Latające oczy mają seksowny smak kota. Okulary przeciwsłoneczne w kształcie kocich oczu są seksowne i urocze, zarówno na ulicy, jak iw gwiazdach. Modny kształt wraz z kreatywnymi sukienkami nadają okularom kocie oczy wyjątkowej osobowości. Oko kocie oko jest odwrócone, co może zwiększyć urok kobiet, dając ludziom poczucie stylu retro. Trójwymiarowe uczucie dziewczyny z okrągłą twarzą i cienką szydełkową twarzą będzie silniejsze, dzięki czemu twarz będzie wyglądać na mniejszą i bardziej wyrafinowaną, a efekt będzie lepszy. Kształt i kolor okularów przeciwsłonecznych kociego oka są bardzo różne, a każdy z nich ma swoje własne cechy. Na przykład dodanie elementów, takich jak kolorowe obramowania, trójwymiarowe mozaiki i lustra, sprawia, że okulary przeciwsłoneczne kociego oka można zmieniać. Ponadto klasyczne krepy i czarne ramki są również wszechstronnym wyborem w codziennych strojach. Musimy jednak zwracać uwagę na wybór rozmiaru twarzy przy wyborze, nie dąż do kształtu okularów, w przeciwnym razie noszenie okularów i ogólna niespójność przyniesie efekt przeciwny do zamierzonego.

Czatuj teraz

Szczegóły produktu

Wprowadzenie produktów

Latające oczy mają seksowny smak kota. Okulary przeciwsłoneczne w kształcie kocich oczu są seksowne i urocze, zarówno na ulicy, jak iw gwiazdach. Modny kształt wraz z kreatywnymi sukienkami nadają okularom kocie oczy wyjątkowej osobowości.

Oko kocie oko jest odwrócone, co może zwiększyć urok kobiet, dając ludziom poczucie stylu retro. Trójwymiarowe uczucie dziewczyny z okrągłą twarzą i cienką szydełkową twarzą będzie silniejsze, dzięki czemu twarz będzie wyglądać na mniejszą i bardziej wyrafinowaną, a efekt będzie lepszy. Kształt i kolor okularów przeciwsłonecznych kociego oka są bardzo różne, a każdy z nich ma swoje własne cechy. Na przykład dodanie elementów, takich jak kolorowe obramowania, trójwymiarowe mozaiki i lustra, sprawia, że okulary przeciwsłoneczne kociego oka można zmieniać. Ponadto klasyczne krepy i czarne ramki są również wszechstronnym wyborem w codziennych strojach. Musimy jednak zwracać uwagę na wybór rozmiaru twarzy przy wyborze, nie dąż do kształtu okularów, w przeciwnym razie noszenie okularów i ogólna niespójność przyniesie efekt przeciwny do zamierzonego.

Model#:

WP1049

Typ przedmiotu:

Okulary promocyjne

Materiał ramy:

PC

Materiał soczewki:

PC

Wiek

Dorosły

Usługa ODM / OEM:

tak

MOQ:

300szt

Certyfikat:

FDA, CE

Szczegóły Produktu

Promocyjne plastikowe okulary przeciwsłoneczne Cat EyePromocyjne modne plastikowe okulary przeciwsłoneczne w kolorach

Płatność i wysyłka

dostawa i płatność okularów przeciwsłonecznych w Chinach

Hot Tags: moda promocyjna plastikowe okulary przeciwsłoneczne, Chiny, dostawcy, producenci, fabryki, hurtownia, tanie, dostosowane
Para:One Lens Metalowe promocyjne okulary przeciwsłoneczne Następny:Nowe imprezowe okrągłe okulary promocyjne

Zapytanie

You Might Also Like