Promocyjne okulary przeciwsłoneczne Ocean Lens

Najpopularniejsze okulary w tym roku to nie czarne super, nie lustra (można powiedzieć, że są bardziej popularne niż najmodniejsze), ale kolorowe, przezroczyste okulary przeciwsłoneczne. Przezroczyste okulary w kolorze retro różnią się od futurystycznych kolorowych luster, które są bardziej retro i modne.

Czatuj teraz

Szczegóły produktu

Wprowadzenie produktów

1: Jasne soczewki, takie jak brązowy, szary i zielony, z lepszymi efektami wizualnymi i ochronnymi. Oczywiście, jeśli chcesz się przebrać lub dopasować, możesz wybrać jasny kolor soczewki, aby podkreślić swój urok.

2: Zielony: Podobnie jak szare okulary, pochłania wszystkie promienie podczerwone i 99% promieni ultrafioletowych. Cyjanowe i czerwone kolory w świetle można również blokować, ale czasami kolor sceny zmienia się po przejściu przez zieloną soczewkę. Ale ponieważ zielony pas daje ludziom poczucie chłodu i wygody, jest również dobry dla ochrony oczu.

3: Brązowy: Kolor okularów przeciwsłonecznych jest rozpoznawany jako lepszy kolor soczewki, może pochłonąć prawie 100% promieni ultrafioletowych i podczerwonych; a miękki kolor zapewnia wizualny komfort, dzięki czemu oczy nie są łatwe do zmęczenia.

4: Szary: Może całkowicie pochłonąć promienie podczerwone i większość promieni ultrafioletowych i nie zmieni oryginalnego koloru sceny.

5: Żółty: żółte soczewki pochłaniają 100% światła UV i większość światła niebieskiego. Po pochłonięciu niebieskiego światła oglądane sceny będą wyraźniejsze. Dlatego podczas polowania i strzelania noszenie żółtych soczewek jest częstsze.

6: Czerwony: Czerwone okulary przeciwsłoneczne mają lepsze właściwości barierowe dla niektórych krótszych długości fali, podczas gdy inne efekty ochronne są niższe niż w pozostałych trzech kolorach.

Model#:

WP1042

Typ przedmiotu:

Okulary promocyjne

Materiał ramy:

Metal

Materiał soczewki:

PC

Wiek

Dorosły

Usługa ODM / OEM:

tak

MOQ:

300szt

Certyfikat:

FDA, CE

Szczegóły Produktu

Soczewka oceaniczna Rozmiar metalowych okularów przeciwsłonecznych

Soczewki w kolorach oceanu Metalowe okulary przeciwsłoneczne

Płatność i wysyłka

dostawa i płatność okularów przeciwsłonecznych w Chinach

Hot Tags: promocja soczewki oceaniczne metalowe okulary przeciwsłoneczne, Chiny, dostawcy, producenci, fabryki, hurtownia, tanie, dostosowane
Para:Okulary przeciwsłoneczne promocyjne drewniane tekstury Następny:Indywidualne promocyjne okulary przeciwsłoneczne

Zapytanie

You Might Also Like