Promowane okulary przeciwsłoneczne w kształcie kocich oczu

Okulary przeciwsłoneczne w kształcie cukierków w kolorze kociego oka są teraz bardziej stylowe niż kiedykolwiek. Słyszysz to co roku, więc jest to nie tylko bezpieczna inwestycja, ale także twój kolejny najlepszy ruch w modzie. To naprawdę czarne sukienki w okularach! Jeśli nie masz odnowionej oprawki w stylu retro inspirowanej stylem retro z lat 50-tych, nowoczesny, fascynujący wygląd nigdy nie będzie kompletny, z dramatycznymi latami 50.! Dźwięki te są wyrazem stylów konwersacyjnych i osobistych. Nawet jeśli ten styl jest ponadczasowy i prawdziwy, wszechstronność kocie oko jest bardzo ważne. Dzięki jednemu klasycznemu stylowi będziesz w stanie stworzyć zupełnie nową mieszankę rockowych kostiumów, czeskich stylów i profesjonalnego wyglądu.

Czatuj teraz

Szczegóły produktu

Wprowadzenie do produkcji

Okulary przeciwsłoneczne w kształcie cukierków w kolorze kociego oka są teraz bardziej stylowe niż kiedykolwiek. Słyszysz to co roku, więc jest to nie tylko bezpieczna inwestycja, ale także twój kolejny najlepszy ruch w modzie. To naprawdę czarne sukienki w okularach!

Jeśli nie masz odnowionej oprawki w stylu retro inspirowanej stylem retro z lat 50-tych, nowoczesny, fascynujący wygląd nigdy nie będzie kompletny, z dramatycznymi latami 50.! Dźwięki te są wyrazem stylów konwersacyjnych i osobistych.

Nawet jeśli ten styl jest ponadczasowy i prawdziwy, wszechstronność kocie oko jest bardzo ważne. Dzięki jednemu klasycznemu stylowi będziesz w stanie stworzyć zupełnie nową mieszankę rockowych kostiumów, czeskich stylów i profesjonalnego wyglądu.

Model#:

WP1044

Typ przedmiotu:

Okulary promocyjne

Materiał ramy:

PC

Materiał soczewki:

PC

Wiek

Dorosły

Usługa ODM / OEM:

tak

MOQ:

300szt

Certyfikat:

FDA, CE

Szczegóły Produktu

Rozmiar okularów przeciwsłonecznych Candy CatOkulary przeciwsłoneczne Candy Cat

Płatność i wysyłka

dostawa i płatność okularów przeciwsłonecznych w Chinach

Hot Tags: promocja kolorowe okulary przeciwsłoneczne w kształcie kocich oczu, Chiny, dostawcy, producenci, fabryki, hurtownia, tanie, dostosowane
Para:Oversize Nowe promocyjne okulary przeciwsłoneczne Następny:Okulary przeciwsłoneczne promocyjne drewniane tekstury

Zapytanie

You Might Also Like