One Lens Metalowe promocyjne okulary przeciwsłoneczne

Soczewka pokryta rtęcią tak naprawdę nie nakłada rtęci na soczewkę, ale wykorzystuje rtęć jako rozpuszczalnik do rozpuszczenia powłoki i równomiernego nałożenia jej na soczewkę. Po naturalnym odparowaniu rtęci powłoka i soczewka są ściśle łączone w celu uzyskania procesu powlekania. Soczewka z zielonego filmu: ten film jest najbardziej standardowym filmem przeciwodblaskowym, jest najlepszy i najstarszy. Względnie mówiąc, zielona warstwa filmu lepiej zapobiega promieniom ultrafioletowym i łagodzi zmęczenie oczu, a słaby zielony kolor nie jest łatwo wykrywalny na soczewce i jest najczęstszym kolorem warstwy powłoki soczewki. Niebieska soczewka filmowa: Niebieska soczewka filmowa jest bardzo dobra w przeciwdziałaniu promieniowaniu i działaniu światła niebieskiego, może pochłaniać ponad 99% niebieskiego światła i promieniowania, aby stworzyć dla ciebie bezpieczniejsze środowisko oka, a także poszerzyć pole widzenia. Jednak sterownik nie nadaje się do używania tego obiektywu. Jazda nocą będzie miała wyraźny niebieski duch lub niebieskie boczne odbicie światła rurowego.

Czatuj teraz

Szczegóły produktu

Wprowadzenie produktów

Soczewka pokryta rtęcią tak naprawdę nie nakłada rtęci na soczewkę, ale wykorzystuje rtęć jako rozpuszczalnik do rozpuszczenia powłoki i równomiernego nałożenia jej na soczewkę. Po naturalnym odparowaniu rtęci powłoka i soczewka są ściśle łączone w celu uzyskania procesu powlekania.

Soczewka z zielonego filmu: ten film jest najbardziej standardowym filmem przeciwodblaskowym, jest najlepszy i najstarszy. Względnie mówiąc, zielona warstwa filmu lepiej zapobiega promieniom ultrafioletowym i łagodzi zmęczenie oczu, a słaby zielony kolor nie jest łatwo wykrywalny na soczewce i jest najczęstszym kolorem warstwy powłoki soczewki.

Niebieska soczewka filmowa: Niebieska soczewka filmowa jest bardzo dobra w przeciwdziałaniu promieniowaniu i działaniu światła niebieskiego, może pochłaniać ponad 99% niebieskiego światła i promieniowania, aby stworzyć dla ciebie bezpieczniejsze środowisko oka, a także poszerzyć pole widzenia. Jednak sterownik nie nadaje się do używania tego obiektywu. Jazda nocą będzie miała wyraźny niebieski duch lub niebieskie boczne odbicie światła rurowego.

Model#:

WP1048

Typ przedmiotu:

Okulary promocyjne

Materiał ramy:

PC i metal

Materiał soczewki:

PC

Wiek

Dorosły

Usługa ODM / OEM:

tak

MOQ:

300szt

Certyfikat:

FDA, CE

Szczegóły Produktu

Jeden obiektyw Rozmiar metalowych okularów przeciwsłonecznychKolory soczewek Metal Temple z jednym obiektywem

Płatność i wysyłka

dostawa i płatność okularów przeciwsłonecznych w Chinach

Hot Tags: okulary przeciwsłoneczne z jedną soczewką, promocyjne okulary przeciwsłoneczne, Chiny, dostawcy, producenci, fabryki, hurtownia, tanie, dostosowane
Para:Promocyjne okulary przeciwsłoneczne z podwójnym mostkiem Następny:Promocyjne plastikowe okulary przeciwsłoneczne

Zapytanie

You Might Also Like