Na co powinniśmy zwrócić uwagę przy wyborze okularów przeciwsłonecznych

- Dec 18, 2020-

Okulary przeciwsłoneczne nie tylko ma działanie, które zapobiega promieniu ultrafioletowego, zapobiec jasne światło, zapobiec zawroty głowy, ale także być symbolem swego rodzaju mody. W dzisiejszych czasach stał się już jednym z niezbędnych artykułów masowego konsumenta, odgrywają ważną rolę we współczesnym życiu. Z tego powodu jakość produktu okularów przeciwsłonecznych przyciąga coraz większą uwagę społeczeństwa.

 

Jako zwykli konsumenci, na co powinniśmy zwrócić uwagę przy wyborze okularów przeciwsłonecznych?

 

1. Spełniaj normy testowe kraju.

Obecnie najczęstszymi kryteriami testowymi w różnych krajach są: norma europejska EN1836, amerykańska norma ANSI Z80.3, australijska norma AS/NZSI1067 i chińska norma QB2457. Wdrożenie tych norm ma bardzo dobry wpływ na rynek obiegowy okularów przeciwsłonecznych i skutecznie chroni prawa i interesy konsumentów oraz bezpieczeństwo osobiste.

 

2. UVznak ochronny

Główną funkcją okularów przeciwsłonecznych jest zapobieganie silnemu światłu i odblaskom, zwłaszcza promieniowaniu ultrafioletowemu, aby chronić zdrowie oczu przed uszkodzeniem latem. Uszkodzenie promieni ULTRAVIOLET dla ludzkich oczu zależy głównie od długości fali promieni ultrafioletowych, czasu promieniowania i intensywności promieniowania, a także siły własnego mechanizmu obronnego ludzkich oczu. Rogówki i soczewki są tkanki oka najczęściej uszkodzone przez promienie ultrafioletowe, i słoneczne zapalenie rogówki i uszkodzenie śródbłonka rogówki.

W związku z tym, powiedzmy po prostu, przy zakupie okularów przeciwsłonecznychEs, należy zwrócić uwagę na obiektyw i opakowanie mają znak "UV400" i "zapobiegają promieniom ultrafioletowym".

 

3. Identyfikacja bezpieczeństwa

Okulary przeciwsłoneczne z funkcjami ochrony bezpieczeństwa wykonane są z materiałów odpornych na uderzenia, takich jakObiektyw, i są często oznaczone "wydajność odporna na uderzenia", "FDA zatwierdzone" i "zgodnie z najwyższymi standardami w Europie i Stanach Zjednoczonych" na etykietach i instrukcjach. Takie produkty są dobrym wyborem dla motocyklistów i kierowców, którzy mają specjalne wymagania dotyczące bezpieczeństwa.

 

4. W zależności od zdarzenia

W zależności od źródła światła i okazji kolor obiektywu wpłynie na efekt cieniowania. Jeśli chcesz, aby twoje okulary przeciwsłoneczne były skuteczne w walce z letnim blaskiem, powinieneś zachować okulary wystarczająco głęboko w kolorze, ale podczas jazdy lub jazdy nie wybieraj soczewek, które są zbyt ciemne. Żółte, pomarańczowe i jasnoczerwone okulary przeciwsłoneczne mogą powodować zmęczenie oczu, ale żółte soczewki działają lepiej odpowiednio w kolorze czerwonym i zielonym, odpowiednio, do rozróżniania sygnalizacji świetlnej.

 

5. Ubierz się w zależności od osobistego stylu i kształtu twarzy

Dla współczesnych ludzi,Okularysą nie tylko do blokowania słońca, ale bardziej do dopasowywania ubrań i robienia siebieWyglądaChłodnica. Okulary przeciwsłoneczne służą jako modny artykuł,to's lepiej byćHarmonijnyMiędzyOkularyIkształt twarzy,SukienkaITemperament.

 

Słowem, jako konsumenci,mynależy wziąć pod uwagę jakość produktu, markę, styl i styl koordynacji przy wyborze produktów okulary przeciwsłoneczne. W momencie zakupu należy zażądać kompletnego opakowania i zachować je dobrze, jest to zobowiązanie producenta do wydajności produktu. Lub niech akceptant zaznaczy te dodatkowe funkcje ochronne na fakturze, po wystąpieniu sporu, nie będzie pasywny z powodu braku dowodów.