Ściereczki z mikrofibry dla okulary przeciwsłoneczne

Wykonany jest z mikrofibry ściśle tkane, tkaniny łączą lekki, najwyższy miękkość i wytrzymałość, wyjątkowy. Konstrukcja tkaniny zawiera unikatowy pilastym wzór, który Bezpieczniki zapobiega strzępieniu się krawędzi. Nie ma ciągów, wątki lub szorstkie krawędzie ściereczki z mikrofibry zapewnia wspaniałe rezultaty - pozostawiając nie drobne rysy na powierzchni.

Czatuj teraz

Szczegóły produktu

Opis

Wykonany jest z mikrofibry ściśle tkane, tkaniny łączą lekki, najwyższy miękkość i wytrzymałość, wyjątkowy. Konstrukcja tkaniny zawiera unikatowy pilastym wzór, który Bezpieczniki zapobiega strzępieniu się krawędzi. Nie ma ciągów, wątki lub szorstkie krawędzie, ściereczki z mikrofibry zapewnia doskonałe wyniki — pozostawiając nie drobne rysy na powierzchni. Idealne do czyszczenia okularów, laptopów, tabletów wszystkich marek, inteligentne telefony i inny ekran LCD lub dotyk.

 

Szybkie szczegóły

Model # WB002

Materiał: Mikrofibra

Rozmiar: 185 * 150mm

Kolory: fioletowy, żółty, niebieski, zielony

Zastosowanie: czyszczenie okulary przeciwsłoneczne, Okulary, ekrany

 

Wiele kolorów


custom microfiber cloths for sunglasses

 

Efekt czyszczenia


wholesale glasses cleaning cloths

 

Z wieloletnim doświadczeniem w branży okularów stworzyliśmy niezawodną międzynarodowej grupy dostawców, oferując najbardziej konkurencyjnych ściereczki z mikrofibry wysokiej jakości. Doświadczenie jesteśmy w stanie mieć filozofię "Państwu najnowsze produkty w okulary mody, wielką wartość dla pieniędzy, jakości produktów i wyjątkowych usług".


Hot Tags: Ściereczki z mikrofibry dla okulary, Chiny, dostawców, producentów, fabryki, Hurtownie, Tanie, dostosowane
Para:Prosty skórzany futerał w stylu retro Następny:Ściereczki do czyszczenia okularów z mikrofibry

Zapytanie

You Might Also Like