Okulary do komputera czytania TR90

Okulary do czytania na komputerze TR90 Flymoon wykonane są z nasze najnowsze nietłukące i wysoce odpornych na naprężenia materiału TR90. To idealnie rozwiązanie problemów podziału, które wielu sprzedawców są stale mając do czynienia z. Co najważniejsze nawet z nasze najnowsze technologie sunglass nadal zarówno lekkie i wytrzymałe dla całodziennego komfortu i ochrony.

Czatuj teraz

Szczegóły produktu

Model # FY5002Okulary do czytania na komputerze TR90 Flymoon wykonane są z nasze najnowsze nietłukące i wysoce odpornych na naprężenia materiału TR90. To idealnie rozwiązanie problemów podziału, które wielu sprzedawców są stale mając do czynienia z. Co najważniejsze nawet z nasze najnowsze technologie sunglass nadal zarówno lekkie i wytrzymałe dla całodziennego komfortu i ochrony.


Zobacz różnicę Flymoon TR90 okularów do czytania na komputerze

Blokowanie na niebiesko

Niebieskie światło blokowanie technologii naturalnie blokuje zalecane 30% promieni świetlnych niebieski: nie. Chroń swoje oczy z najlepszych niebieskie światło, które blokowania okulary pieniądze można kupić.


Anty zmęczenie oczu

Długi czas ekspozycji na niebieskie światło może doprowadzić do zmęczenia cyfrowe oko. Noszenie okularów TR90 Flymoon komputera czytania, nie bardziej zmęczone oczy. Zmniejszyć zmęczenie oczu i wrażliwość na światło, w obliczu cyfrowe ekrany. Idealne dla pracowników biurowych lub ktoś, kto ma patrzeć na ekran cały dzień.


Zminimalizować ból głowy

Czy cierpisz na bóle głowy od dłuższego czasu ekran czasu? Okulary do czytania na komputerze Flymoon odmieni Twoje zdrowie blokując szkodliwe niebieskie światło pozwalając w innych korzystnym świetle.


Lepiej spać

Narażenie na wysoki wskaźnik niebieski światło będzie mieć wpływ na nasze poczucie rytmu dobowego i wrak naszego wewnętrznego rock, a następnie powodować bezsenność. Noszenie okularów do czytania na komputerze Flymoon poprawy snu, pomóc Ci lepiej spać i mieć dobrej nocy.


Porady:

1. nie utrzymują okulary w takie złe środowisko wysokiej temperatury lub długi czas wilgotne, aby uniknąć odkształcenia.


2. nie czyszczenia okularów przeciwsłonecznych z ubrań i ręczników papierowych, unikaj detergenty i mydła, tylko przy użyciu wody i miękkiej ściereczki.


Hot Tags: komputer czytanie TR90 okulary, Chiny, dostawców, producentów, fabryki, Hurtownie, Tanie, dostosowane
Para:Nr Następny:Tr90 Rama okularów

Zapytanie

You Might Also Like