Promocyjne okulary przeciwsłoneczne z logo

Dla zdrowych oczu wybierz jasne okulary przeciwsłoneczne. Noszenie zbyt ciemnych okularów pozostawi oczy w ciemni. Uczniowie automatycznie powiększą się w ciemnym otoczeniu. Długotrwałe powiększenie źrenic może powodować jaskrę i inne choroby. Gorsze okulary przeciwsłoneczne powodują również, że więcej promieni ultrafioletowych przenika do oczu, co może powodować światło słoneczne. Ciemniejsze okulary sprawiają, że oko potrafi rozróżniać kolory, łatwo się mylą, co prowadzi do wypadków drogowych.

Czatuj teraz

Szczegóły produktu

Wprowadzenie produktów

Dla zdrowych oczu wybierz jasne okulary przeciwsłoneczne. Noszenie zbyt ciemnych okularów pozostawi oczy w ciemni. Uczniowie automatycznie powiększą się w ciemnym otoczeniu. Długotrwałe powiększenie źrenic może powodować jaskrę i inne choroby. Gorsze okulary przeciwsłoneczne powodują również, że więcej promieni ultrafioletowych przenika do oczu, co może powodować światło słoneczne. Okulary D arker sprawiają, że zdolność oka do rozróżniania kolorów jest łatwa do rozpoznania, co prowadzi do wypadków drogowych.


Model#:

W P1035

Typ przedmiotu:

Metalowe okulary przeciwsłoneczne

Materiał ramy:

PC

Materiał soczewki:

AC / PC / TAC

Wiek

Dorosły

Usługa ODM / OEM:

tak

MOQ:

3 00szt

Certyfikat:

FDA, CE


Szczegóły Produktu

Promotion Party Sunglasses sizePromotion Party Sunglasses colors

Płatność i wysyłka

china sunglasses shipment and payment


Hot Tags: promocyjne okulary przeciwsłoneczne z logo, Chiny, dostawcy, producenci, fabryki, hurt, tanie, dostosowane
Para:Metalowe okulary przeciwsłoneczne New Fashion Square Następny:Pilotowe okulary przeciwsłoneczne z podwójnym mostkiem

Zapytanie

You Might Also Like