china eyeglasses suppliers


★ Nasza historia

Założona w 2011 roku firma TaiZhou Feirong Glasses Co., Ltd. stała się jednym z kluczowych przedsiębiorstw branży okularowej w Chinach. Specjalizujemy się w produkcji okularów OEM i dostosowywaniu marki przez prawie 8 lat.


Nasza fabryka

Feirong znajduje się w Taizhou Duqiao, stolicy okularów w Chinach. Posiadamy własne fabryki. Wszystko to oznacza, że mamy wyjątkową przewagę w zakresie ceny produktu, kontroli jakości produktu, czasu realizacji i tak dalej. W 2018 roku nasza fabryka przeniosła się do większego budynku i założyła nowy, bezpyłowy warsztat, aby jeszcze bardziej poprawić jakość produktu i rozszerzyć skalę produkcji. Najnowsze maszyny precyzyjne, wysoko wykwalifikowana kadra i wieloletnie doświadczenie w branży pozwalają nam produkować piękny, jakościowy produkt we własnej fabryce. Naszą misją jest tworzenie wartości dodanej dla naszych gości.


china sunglasses factory


Nasze produkty

Feirong, jako lider rynku, projektujemy, rozwijamy i produkujemy okulary. Nasze produkty obejmują:

1. Okulary przeciwsłoneczne

2. Modne okulary przeciwsłoneczne

Okulary 3.TR90

4. Sportowe okulary przeciwsłoneczne

5.Promocyjne i imprezowe okulary przeciwsłoneczne

6. Okulary do czytania

7. Akcesoria do okularów

I tak dalej...

Wszystkie nasze produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości (norma CE i standard FDA itp.)


china eyewear factory manufacturer supplier sunglasses made in china


Aplikacja produktu

Najważniejsze święta

Prezenty społeczne

Wydarzenia mody

Różne strony

Zajęcia na dworzu

Badania przemysłowe i naukowe

Majsterkowanie w domu

Codzienny użytek


Nasz certyfikat

CE, FDA, BSCI


sunglasses certification


Sprzęt do produkcji

Wtryskarka, bezpyłowa roślina, maszyna pakująca, maszyna do powlekania.


Rynek produkcji

Dzięki wysokiej jakości produktom, konkurencyjnej cenie, doskonałej obsłudze i dobrej reputacji zdobyliśmy wspaniałe wsparcie od klientów na całym świecie. Zarządzamy i upraszczamy łańcuch dostaw najważniejszych światowych marek modowych i sprzedawców detalicznych. Nasz główny rynek sprzedaży: Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Europa, Australia, niektóre kraje Azji i tak dalej. Nasi wysokiej jakości klienci stale rosną każdego roku.


Nasza usługa

Klient najpierw, Stwórz wartość dla klientów! Zawsze wymagamy od nas najszybszej, najnowszej i najbardziej niezawodnej usługi. Pomagamy nie tylko kontrolować cenę, ale także najważniejszą jakość kontroli. Zapewniamy również profesjonalną stałą obsługę posprzedażną w celu rozwiązania problemów. FeiRong, Partner, na którym możesz polegać!


sunglasses suppliers china